Четвер, 2020-02-20, 4:48 AM
«  Лютий 2020  »

КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"

Позакласна та виховна робота

Як це було: День здоровя

в КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»

26 вересня 2019 рік… Довкола – погідне небо, море сонця, теплінь… Пора бабиного літа дарувала святковий настрій. Уся гімназійна родина, повна сил, бадьорості й запалу, зібралася святкувати День здоровя. Це день нагадування всім, що кожна людина планети несе велику відповідальність за своє існування.

Зазвичай, день розпочався з уроку спілкування. Говорили про відомих спортсменів  Веселівського краю і не тільки,  про здоровий спосіб життя, про почуття відповідальності за власне здоров’я, про соціальні та духовні його складові.

Дійство розпочалося ритмічною зарядкою, яку під бадьорий музичний супровід провели учениці 8-А класу Щебликіна Лідія та Воскобійник Валерія.

Не обійшлося і без напутнього слова директора гімназії Кривка Ігоря Олексійовича. З  його легкої руки День здоровя міцно прижився на терені позакласних заходів гімназії і вже не один  рік кличе в похід за здоров’ям і дітей, і вчителів, і батьків. Ігор Олексійович привітав гімназистів,  побажав міцного здоров’я, гарного настрою і, звичайно, перемоги.

А далі…А далі, посміхаючись, граціозні дівчата та елегантні хлопці вигукували: «Не втрачай дорогоцінний час – займайся спортом!», «Позбудься залежності від гаджета», «Живи з любов’ю».

І розпочалося… Естафети, метання м’яча, гранати, стрибки з місця, у довжину, скакалка, підтягування на перекладині, біг на 30 м., 60 м.,100 м., 400 м., 800м…

Атмосфера панувала, як на якомусь відповідальному турнірі,- гімназисти намагалися не підвести свою команду,  відчайдушно вболівали за своїх.

Швидко летить час, і спортивні змагання завершуються. Найурочистіша мить – підведення підсумків. У кожній паралелі є свої чемпіони, і як справжніх олімпійців, усіх найспритніших, найпрудкіших, найшвидших відзначено.

Найкращі результати показали  Чупрова Віолетта – 6-Б клас ( біг на 30 м.),  Артьомова Крістіна – 7-А клас ( біг на 60 м.), Перепічка Олександра – 9-Б клас(біг на 400м.), Аліменко Влад – 9-Б клас ( біг на 800 м.),  Маніца Вікторія –  (біг на 100 м.), Боц Євгеній – 10-А клас (метання гранати), Урбанський Єгор – 11 клас (стрибки в довжину), Літвінов Владислав – 11 клас (підтягування на перекладині).

Хочеться подякувати вчителям фізичної культури Карнаухову В.М. та Сенюкову О.Е. за організацію свята, а  нашим дітям за їх старанність і за волю до перемоги.

Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і найяскравіші враження! Чудові емоції, азарт і свіже повітря зробили свою справу – наші гімназисти залишилися щасливими і відпочилими. З новими силами учні розпочали новий навчальний день.

Заступник директора з виховної роботи  Філь Г.Б.

План виховної роботи на 2015-2016 навчальний рік

Гра - подорож Україна - єдина країна