Четвер, 2020-02-20, 5:13 AM
«  Лютий 2020  »

КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"

Досягнення учнів

Наш

і досягнення - це радість та успіх перемог наших вихованців!!!

Це щорічні перемоги в районних предметних олімпіадах та конкурсах, в численних обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах, акціях тощо. Серед яких у 2013 - 2014 н.р.: , станом на 01 вересня 2014 р. - 12 переможців обласного етапу предметних олімпіад. З української мови та літератури: ІІ місце - Нудьга Юлія, 11А клас, керівники Ларіонова Л.В., Слічна Л.Г., ІІІ місце - Стойкова Єлизавета, 10А клас, керівники Слічна Л.Г., Філь Г.Б., ІІІ місце - Гонтарь Юлія, 10А клас, керівники Слічна Л.Г., Філь Г.Б., ІІІ місце - Шило Анастасія 9А клас, керівник Ларіонова Л.В.; з креслення: ІІ місце - Тімченко Павло, 10А клас, ІІ місце - Аксьонов Сергій, 11А клас, ІІІ місце - Прусенко Олександр, 10А клас, ІІІ місце - Сафонов Юрій, 8Б клас, керівник Кривко І.О.; з російської мови - ІІ місце - Ткаченко Марія, 10А клас; ІІІ місце - Стойкова Єлизавета, 10А клас; керівник Посмітна О.В.; з фізичної культури - ІІ місце - Шека Анна,11А клас, керівник Сенюков О.Е., з німецької мови - ІІ місце - Коваленко Ілля, 9А клас, керівник Моісєєнко Н.М.

У 2014 - 2015 н.р. - 11 переможців обласного етапу предметних олімпіад. З української мови і літератури: ІІІ місце - Стойкова Єлизавета, 11А кл., ІІІ місце - Можаєва Владислава, 8А кл., керівники Слічна Л.Г., Філь Г.Б., з російської мови, літератури: ІІ місце - Ткаченко Марія, 11А кл., ІІІ місце - Стойкова Єлизавета, Гонтарь Юлія, 11А кл., керівник Посмітна О.В., з біології: ІІІ місце - Дундук Інна, 11Б кл., керівник Федорова О.В., з німецької мови: ІІІ місце - Коваленко Ілля, 10А кл., керівник Моісєєнко Н.М., з креслення: І місце - Прусенко Олександр, 11А кл., ІІ місце - Тімченко Павло, 11А кл., ІІІ місце - Шевчук Дар'я, 10А кл., Гапонов Артем, 8А кл., керівник Кривко І.О.

Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2013-2014 н.р.: Нудьга Юлія, 11А клас, українська мова і література, ІІІ місце, наукові керівники роботи - Ларіонова Л.В., Філь Г.Б.; Стойкова Єлизавета, 10А клас, фольклористика, ІІІ місце, науковий керівник - Посмітна О.В.
У 2014-2015 н.р. в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з об'єктивних причин участі не брали.

Переможці обласних конкурсів: «Місячник безпеки» - Акімова Ю., 7а кл. – І м., Ларіонов М., 5б кл. – ІІІ м., Івова Н., 11а кл. – відзнака; обл.етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості – Старостенко В., 10а кл. – ІІІ м.; обласний медіа фестиваль – Михальчук Д., 11а кл. – переможець; обласний конкурс творів на правову тематику – Корвегіна О. , 7а кл. – переможець; обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» - Донець В., 4а кл. – І м., Філь М., 4б кл. – ІІ м., Корвегіна М., 4а кл. – ІІ м., Гаценко К., 3б кл. – ІІ м., Кіяшко В., 7а кл. – ІІ м., Волошин А., 6а кл. – ІІІ м., Щебликіна В., 8а кл. – ІІІ м., Опара Є., 11б кл. – ІІІ м., Дундук М., 10б кл. – ІІІ м.; обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» - Корвегіна М., 4а кл., Філь М., 4б кл., Гаценко К., 3б кл. – І м.; обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Я – європеєць» - Ткаченко М., 11а кл. – ІІ м.; обласний очно-заочний конкурс дитячої та юнацької творчості «Країна моя – Україна» - Мельник К., 7б кл. – ІІІ м., Гаценко К., 3б кл. – ІІІ м.; ІV Медіафестиваль для школярів – переможці: Старостенко В., 10а кл., Акімова Ю., Корвегіна О., 7а кл., Корвегіна М., 4а кл., Філь М., 4б кл.; Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Природа України очима дітей в різні пори року» - Волошин М., - І м., Белікова У. – І м., ІІ м., Василенко С. – ІІІ м.; обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я за єдину Україну» - Ларіонов М., 5б кл., Філь М., 4б кл.; обласний літературний конкурс «Здоровий спосіб життя» - Ларіонов М., 5б кл. – ІІІ м.; обласний конкурс літературних творів «Смертельний бій, діалог про ціну життя» - Акімова Ю., 7а кл. – І м.; обласний етап Всеукраїнської виставки «Новорічна композиція» - переможці: Корвегіна О., 7а кл., Опара Л., 6а кл., Філь М., 4б кл.; обласний конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - Філь М., 4б кл., Корвегіна О., 7а кл. – ІІ м., Філь М., 4б кл. – І м., Акімова Ю., 7а кл. – І м.

Спортивне життя гімназистів: Переможці та призові місця у районній першості серед шкіл району серед дівчат та юнаків з волейболу, футболу, баскетболу, шахів, легкоатлетичних змагань, переможці обласних змагань із спортивного орієнтування. Команда дівчат — чемпіони області з баскетболу. Спортивні команди гімназії постійні учасники та призери численних обласних спортивних змагань і турнірів.